zondag 05 februari 2012

Jaargang 3

Twitter  Facebook  Linkedin  YouTube 

Tip de redactie!

Je bent hier Nieuws Cothen Tegelijk samen lezen

Tegelijk samen lezen

E-mailadres Afdrukken

Cothen, 9 september 2010. Vandaag deden maar liefst 102 kinderen van Basisschool St. Carolusschool uit Cothen mee aan de nationale recordpoging simultaan lezen. Dit gebeurde ter gelegenheid van de zesde editie van de Week van de Alfabetisering. Zo'n 30.000 kinderen verspreid over honderden locaties in het land lazen klokslag 15.00 uur gelijktijdig voor uit één boek:  ‘Geel gras’ van Simon van der Geest.

Lezen en schrijven

Met het evenement adviseren Stichting Lezen & Schrijven en Stichting Lezen jong en oud om dagelijks 15 minuten te lezen. Uit onderzoek blijkt dat een kwartier lezen per dag de woordenschat bij kinderen (en ouderen) aanzienlijk vergroot. En die is essentieel voor een goede taal- en leesontwikkeling en het voorkomen van laaggeletterdheid. Meer foto's van het lezen op de Carolusschool staan in het fotoalbum.

Reactie (0)
Om veiligheidsredenen kunnen alleen geregistreerde gebruikers een reactie geven.
Gratis registreren kan door op de knop 'login' te klikken in het menu rechtsboven.

Van de redactie

Elke vrijdagmiddag houdt de redactie open tafel in café 't Hoff, Markt 15a te Wijk bij Duurstede. U bent van harte welkom om vanaf 17.00 uur aan te schuiven om uw verhaal te doen of kennis te maken.

De redacteuren en fotografen van ditiswijk.nl zijn ook regelmatig in Cothen en Langbroek. Ziet u ons lopen in rode jas? Trek ons aan de mouw en vertel uw verhaal! Wij maken graag tijd voor een praatje.

Geen tijd om langs te komen? Mail dan uw verhaal naar de redactie van ditiswijk.nl of plaats het op Twitter: @ditiswijk of op Facebook. Wij nemen dan zo snel mogelijk contact met u op.

Share/Save/Bookmark