Cothen, 13 december 2017. Bij de start van de actie Kerkbalans met het thema ‘Jouw kerk in beeld’ organiseren wij een fototentoonstelling. Hiervoor zijn we op zoek naar allerlei foto’s van onze kerk, van vroeger tot nu. Dit mogen foto’s van het gebouw zijn maar ook foto’s van ‘onze kerk’ in ruimere betekenis: speciale kerkdiensten, activiteiten vanuit de kerk, foto’s waarop ‘onze kerk’ tot uitdrukking komt.

Foto's zoeken

Wilt u/jij ons daarbij helpen? Ga dan op zoek in albums, schoenendoos of op de computer. De foto’s (voorzien van naam+adres zodat we ze weer terug kunnen geven) kunnen worden ingeleverd in de speciale doos die in het halletje van de kerk staat. Of bij Dik v.d.Pavert, Bredeweg 16 of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Graag vóór 8 januari 2018. Natuurlijk is iedereen van harte welkom om na afloop van de dienst op 21 januari de tentoonstelling te komen bekijken. De koffie staat klaar!

Gratis nieuwsbrief

Aanmelden of afmelden

De nieuwsbrief wordt dagelijks na 18.00 uur gemaild.
captcha