Wijk bij Duurstede, 2 april 2019.  Wecal Isolatie Techniek bv te Wijk bij Duurstede is een dynamisch handels- en productiebedrijf met een breed pakket hoogwaardige isolatiematerialen en dakbedekkingen voor toepassing in de bouw en (technische) isolatie industrie. Ter versterking van onze afdeling Verkoop Binnendienst zoeken wij een enthousiaste collega. Kom jij ons team versterken?

Vacature Medewerker Verkoop Binnendienst (m/v) / 32 - 40 uur

Vanuit ons verkoopkantoor in Wijk bij Duurstede ben je samen met je team verantwoordelijk voor de complete orderverwerking en administratieve afhandeling van dak- en isolatieproducten uit ons assortiment. Je bent het aanspreekpunt voor de Verkoop Buitendienst en overlegt met klanten over orders en levertijden. Tevens probeer je telefonisch de verkoop te stimuleren.Je werkzaamheden bestaan o.a. uit:

  • Orderverwerking in ERP systeem
  • Administratieve afhandeling orders
  • Onderhouden van contacten met klanten en leveranciers
  • Ondersteuning Verkoop Buitendienst
  • Telefonische acquisitie


Voor uitgebreide informatie over deze vacature, zie: www.wecal.nl

Gratis nieuwsbrief

Aanmelden of afmelden

De nieuwsbrief wordt dagelijks na 18.00 uur gemaild.
captcha