di21052013

Jaargang: 2

Laatste update:di, 21 mei 2013 7pm

Back U bevindt zich hier: Start Nieuws Sport D2 van Viking kampioen

D2 van Viking kampioen

D2-Viking-kampioen

Wijk bij Duurstede, 11 maart 2012. Voor Viking D2 was gisteren een grote dag want de wedstrijd voor het kampioenschap stond gepland. Alles was door ouders en begeleiding uit de kast gehaald om de dag tot een groot succes te maken, er hoefde alleen nog maar gewonnen te worden. De zaal was uiteraard uitverkocht, dus werd er voor overvolle tribunes ingespeeld.

Spannend

Zowel op de tribune als bij de D2-kanjers waren er gespannen koppies te zien, want de concurrent uit Culemborg (SGV) had al gewonnen. De opdracht was dus simpel: winnen! De tegenstander vandaag was Animo uit Geldermalsen, in de uitwedstrijd dik verslagen, maar ja, dat telde uiteraard niet. Spanning ten top dus. Tien seconden na de start was de spanning al van de dames en heren af, want toen was het al 1-0! Binnen de minuut was het 2-0 en het kabaal van de tribune zei genoeg, dit kon niet meer fout gaan!

Alle hoeken van het veld

Als een wervelwind ging de D2 door de zaal en Animo kreeg letterlijk alle hoeken van het veld te zien. De Mourinho van de D2 (coach Ton) en Sanne waren vandaag helaas afwezig, maar werden uiteraard per sms op de hoogte gehouden van het scoreverloop. Er was geen houden aan voor het team uit Geldermalsen. In een geweldig tempo flitsten de Wijkse korfballers langs de tegenstander en de score liep dan ook gestaag op. Tot ineens, uit het niets, de tegenstander scoorde. Het was de 7-1, dus niets aan de hand!

20-1 gewonnen

Na 50 minuten floot scheids Jeroen voor het laatst en toen stond er een ongelofelijke uitslag op het scorebord: 20-1! Verreweg de hoogste overwinning van deze competitie! Uiteraard was er taart en omdat iedereen het mag weten, een t-shirt met foto van de kampioenen. Het was nog lang rumoerig aan de Lekdijk. Tot slot nog even de kampioenen op rij: Megan, Miriam, Nick, Perry, Sanne, Meghan, Anique, Britt, Luna, Iris, Anouk, Maike en de kampioenenmakers: Ellen en Ton. Bekijk ook een filmpje van de kampioenen.

Vindt ons op Facebook
Volg ons op Twitter