Tiffany's blog: skaters
- Gegevens
- Geschreven door Tiffany

Wijk bij Duurstede, 9 september 2012. Zoals jullie wel weten was er zaterdag 8 september het skate event, ik als mode blogster was daar natuurlijk ook aanwezig! Om te kijken wat de skaters voor kleding aan hadden! Wat ik heel veel zag waren joggingbroeken, en mooie strakke lichamen het was namelijk heel warm en ook de skaters hadden daar last van!
Volgende keer skatekleding jongens
Ik zag niet echt de skate kleding van deze tijd zoals ik wel eens op tv zie, het waren allemaal joggings broeken, t-shirts en natuurlijk de skates en korte broeken waren aanwezig. En niet te vergeten de beschermers! Maar deze skate kleding heb ik niet gezien! Misschien iets voor het volgende seizoen jongens?
Tiffany (16 jaar) is modeblogster voor ditiswijk.nl/jong. Zij zit in het examenjaar op SG Maarsbergen, richting mode en commercie. Lijkt het jou ook leuk om te bloggen op ditiswijk.nl? Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. !



Tiffany's blog: Zomerse look met lichte denim
- Gegevens
- Geschreven door Tiffany
Wijk bij Duurstede, 2 juni 2012. Wat is er zomerser dan lichtblauw spijkergoed? Verwassen denimtinten zijn ideaal voor een zonnig look. Het voordeel is dat ze letterlijk met elke kleur of outfit te combineren zijn. En ga je voor een total denim look, kies dan verschillende blauwnuances voor een geraffineerd effect
Spijkershirts
Spijkershirts zijn het deze zomer helemaal. Bij fris weer draag je ze netjes dichtgeknoopt onder een trui of jasje. Op zomerse dagen draag je ze op een heerlijk casual manier over een zomerjurkje, op spijkershorts of - waarom niet? - over je bikini. Een lichte spijkerblouse is een musthave voor dit seizoen!
Spijkerjurkjes en spijkerrokjes
Lichte spijkerjurkjes en spijkerrokjes laten zich heel mooi combineren met accessoires in naturel leertinten. Veel meer dan een paar zomers gebruinde benen hebben deze kledingstukken niet nodig! Ook hip met de leukste Amerikaanse vlag sjaal! Overal te koop en helemaal van nu!
Tiffany's modeblog
- Gegevens
- Geschreven door Tiffany
Hallo, Ik ben Tiffany Van Der Wurff. En ik ben mode blogger van ditiswijk.nl/jong. Ik ben 16 (en een half!) jaar en ik zit op SGM op school doe daar de opleiding mode en commercie.
De laatste trends
Het is erg leuk om te doen en ik wil jullie de laatste trends laten zien. Ik laat niet alleen kleding zien maar ook make-up en huis decoraties. Ik hoop dat jullie wat aan mij hebben, Ik blog 2 keer per maand. Hou het in de gaten en zie de laatste trends van het seizoen.








