zondag 05 februari 2012

Jaargang 3

Twitter  Facebook  Linkedin  YouTube 

Tip de redactie!

Je bent hier Cultureel Algemeen Dorestadbewoonsters druk met Kaartweven

Dorestadbewoonsters druk met Kaartweven

E-mailadres Afdrukken

Wijk bij Duurstede, 8 augustus 2010. Er kwam nogal wat voor kijken, zo rond het jaar 800, om het ambacht kaartweven te beoefenen. Twee bewoonsters van Dorestad kwamen dat vanmiddag demonstreren. Tussen 14.00 en 16.30 uur konden belangstellenden binnenlopen bij Museum Dorestad aan de Muntstraat om de vrouwen aan het werk te zien met deze tegenwoordig niet-alledaagse bezigheid en ze de oren van het hoofd te vragen.

Wie alsnog de kunst wil afkijken kan de foto's in het fotoalbum bestuderen.

Reactie (0)
Om veiligheidsredenen kunnen alleen geregistreerde gebruikers een reactie geven.
Gratis registreren kan door op de knop 'login' te klikken in het menu rechtsboven.

Van de redactie

Elke vrijdagmiddag houdt de redactie open tafel in café 't Hoff, Markt 15a te Wijk bij Duurstede. U bent van harte welkom om vanaf 17.00 uur aan te schuiven om uw verhaal te doen of kennis te maken.

De redacteuren en fotografen van ditiswijk.nl zijn ook regelmatig in Cothen en Langbroek. Ziet u ons lopen in rode jas? Trek ons aan de mouw en vertel uw verhaal! Wij maken graag tijd voor een praatje.

Geen tijd om langs te komen? Mail dan uw verhaal naar de redactie van ditiswijk.nl of plaats het op Twitter: @ditiswijk of op Facebook. Wij nemen dan zo snel mogelijk contact met u op.

Share/Save/Bookmark