Castingdag voor productie ‘De Bloesembruiloft’
Wijk bij Duurstede, 6 februari 2012. Stichting De Inrichting, de maker van Hester in 2009, komt in het voorjaar van 2013 met een nieuw muziektheaterspektakel: De Bloesembruiloft. Een door Karel Schneider en André van Zwieten geschreven stuk, dat het beste kan worden getypeerd als een gedramatiseerde streekroman. Het stuk wordt volgend jaar acht tot tien keer gespeeld door een keur aan amateuracteurs, een vocaal ensemble en met muzikale ondersteuning van fanfare De Vriendschapskring uit Ankeveen.
Amateurspelers gezocht
Er worden amateurspelers gezocht voor rollen in De Bloesembruiloft. Toneelervaring is gewenst, maar niet noodzakelijk. Ook mannen worden uitgenodigd te reageren, aangezien er zo’n beetje evenveel mannen- als vrouwenrollen zijn. Op zaterdag 3 maart worden de audities gehouden in het Muziektheater (ingang Rijnstraat) in Wijk bij Duurstede. Voor deze castingdag kan ieder, die interesse heeft in een kleine of grote(re) rol, zich tot 25 februari a.s. aanmelden door een Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Na aanmelding ontvang je meer gegevens over de castingdag. Ook vragen over deelname aan ‘De Bloesembruiloft’ kun je naar dit mailadres sturen.
Open monumentendag
Naast rollen voor De Bloesembruiloft wordt op de castingdag ook alvast gekeken wie interesse heeft voor een rol bij één van de eenakters voor de Open Monumentendag op 8 september dit jaar. De Bloesembruiloft speelt in het midden van de jaren '50 van de vorige eeuw in Wijk bij Duurstede. Het publiek is te gast op de bruiloft van Maria en Hendrik. Maria is de dochter van een van de rijkste en meest invloedrijke katholieke fruitboeren in Wijk. Ze gaat trouwen met Hendrik, de zoon van een keuterboertje. Er is echter meer aan de hand... Daarover leest u later meer, hou de publicaties in de gaten of kijk af en toe op de website.


