Lezersfoto: de Windroos laat van zich horen!

Windroos_staakt2
Windroos_staakt2

Wijk bij Duurstede, 6 maart 2012. Basisschool de Windroos gaat staken. Dat doen we voor wat meer geld voor onze school. Minister-president Mark Rutte wil bezuinigen met het geld van scholen. Daarom protesteren wij. De juffen en meesters gaan naar de ArenA in Amsterdam. Ze hebben dan ook spandoeken voor het staken. De kinderen hebben borden. Op een van de borden staat : “met 40 kinderen in de groep geeft alleen maar troep” en op de tweede staat: “meer geld voor onze school ,dan zijn de klassen niet zo vol” . We doen het op een 6 maart 2012. We verzamelen dan bij de school om 14:30 en gaan dan naar het gemeentehuis van Wijk bij Duurstede .

Juliette de Groot & Sarah Rashed, groep 5/6 van basisschool De Windroos

Reactie van Juliette:

hallo

Ik vertel even hoe het dinsdag 6-3-12 is gegaan we hebben met de burgemeester en de wethouder gepraat over de staking en hij zei dat hij er niks aan kon doen omdat het door mensen in Den Haag wordt geregeld. Hij gaat wel een brief schrijven aan de mensen in Den Haag die er wel iets aan kunnen doen. Op het einde hebben we een foto gemaakt met de burgemeester en hij stopt die bij de brief.

Een jongen uit mijn klas heeft zelfs zijn ketting om gehad .

Windroos_staakt1Windroos_staakt3Windroos_staakt4

Be the first to comment on "Lezersfoto: de Windroos laat van zich horen!"

Leave a comment